منوی اصلی

 
 
   
 
 

گروه بندی محصولات

 
 
 

لابراتوار زبان کامپیوتری

ردیاب خودرو

نرم افزار بتن آماده

سیستم RTLS

 
 
 

پیگیری سفارش

 
 
 

با استفاده فرم از ميتوانيد از وضعيت سفارش خود آگاه شويد.لطفا ايميل و شماره پيگيري خود را در كادر هاي زير نوشته و سپس بر روي نمايش جزئيات كليك كنيد.

ايميل :          

كد رهگيري :

 
 
  نمایش جزئیات محصول  
 
 

شماره محصول :13

نام محصول : ردیاب خودرو Teltonika FM-1100

قيمت : 0  ريال

گروه : ردیاب خودرو

توضيحات :

 

ردیاب خودرو Teltonika  FM-1100

Car Tracker System

 

ردیاب خودرو  دستگاهی است که در داخل خودرو بصورت مخفی نصب می گردد  و پس از نصب میتوان بصورت زنده خودرو مورد نظر را ردیابی نمود و گزارشات متنوعی از مسیر حرکت  خودرو بدست آورد 

  ردیاب خودرو این شرکت قابلیت کار در شرایط بد آب و هوایی با کارایی فوق العاده بالا را دارا می باشد. با استفاده از این سیستم مدیریت شرکت توانایی نظارت بر مجموعه خودروها و ماشین آلات خود را داشته و میتواند در هر لحظه از شبانه روز بر موقعیت مکانی و کاری خودروها اشراف کامل داشته و ضمن ردیابی و پیگیری مسیر حرکت خودروها ، از سرعت ،محل تردد و نقاط توقف به همراه مدت آن نیز آگاهی حاصل نمایند.

با نصب ردیاب خودرو بر روی ماشین آلات میتوان از تحرکات اضافی ، سرعت های غیر مجاز ، مناطق حرکتی غیر مجاز  و .... اطلاع حاصل نمود و از آنها جلوگیری بعمل آورد که خود باعث کاهش چشمگیر استهلاک و سوخت مصرفی خودرو ها خواهد گردید.

این سیستم ساخت اروپا با استاندارد CEبوده و از کیفیت و دقت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد.

 

 

 

ردیاب خودرو مدل   Teltonika  FM-1100  روی کلیه خودروها بدون در نظر گرفتن مدل آن نصب می شود.

ردیاب خودرو مدل  Teltonika  FM-1100  جایگزین بسیار مناسبی برای دزدگیر ماشین و موتور سیکلت می باشد.

   

 
 
 

جی پی اس خودرو,Adak Car Tracker ,RFID ,ACT-500 ,GPS ,ACT500 , GPRS , AGpsجی پی اس ماشین , ردیاب خودرو , دزدگیر , ردیاب , مدیریت ناوگان , ردیاب ماشین , ماشین , دزدگیر خودرو , نصب ردیاب , نصب دزدگیر , ردیابی ماشین , ردیابی خودرو , دزدگیر ماشین , ردیاب ماهواره ای , سنسور وزن , دزدگیر ماهواره ای ,FM1120, Teltonika ,FM1100

طراحی شده توسط : شرکت توسعه وب کوشیا